Usługi logistyczne na najwyższym poziomie
o firmie
galeria
drew-lech

Firma drew-lech powstała w 1994 roku, jako przedsiębiorstwo zajmujące się skupem, przeróbką, sprzedażą oraz transportem drewna.

Przez 20 lat naszej działalności, dzięki wysokiej jakości naszych produktów, konkurencyjnym cenom oraz rzetelnej pracy i profesjonalnemu sprzętowi a także przyjaznemu podejściu do klientów, udało nam się pozyskać stałych odbiorców zarówno wśród dużych firm w Polsce i za granicą jak i indywidualnych klientów.

20
lat w branży

Nasza firma jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA.

Uczestniczymy również w programie Rzetelna Firma, i posiadamy Certyfikat Rzetelności.

Jako Rzetelna Firma kładziemy nacisk na wysoką jakość naszej pracy, a w trosce o naszych klientów dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą pracowniczą. Uczestnicząc w programie przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw, oraz etycznego prowadzenia działalności gospodarczej.

certyfikaty

Licencja międzynarodowa
Licencja na transport krajowy
Certyfikat kompetencji zawodowej – międzynarodowy
Licencja spedycyjna
Certyfikat kompetencji zawodowych - krajowy
referencje/partnerzy
nasz zespół

Nasz zespół to profesjonalna i kompetentna kadra, posiadająca zarówno, popartą doświadczeniem wiedzę, niezbędną do rzetelnej realizacji zadań, 
jak i wyposażona w nowoczesne narzędzia, umożliwiające efektywną 
realizację celów.

 

 

po godzinach

 

truck-trial

 

Nasza firmowa ekipa w składzie Łukasz Martynek, Grzegorz Podżorski oraz Szymon Pilch w roku 2014 zadebiutowała truck-trialu, czyli rywalizacji ciężarówek na ekstremalnych i specjalnie przygotowanych torach. 

Jest to sport polegający na przejazdach w terenie, często specjalnie utworzonym, który jest pozornie nie do pokonania dla ciężarówki. Przejazdy polegają nie tylko na pokonaniu np. stromego zbocza, czy wykonaniu skomplikowanego manewru w błocie czy piachu ale należy zbierać punkty przejeżdżając przez odpowiednie bramki rozmieszczone na całym torze a im trudniejsza bramka tym więcej punktów można za nią dostać. 

Zdarzają się sekcje na torach w których wydawałoby się, że przejazd graniczy z cudem a pole grawitacji przestaje istnieć, a udaje je się pokonać tylko najlepszym. 

 galeria